Psychoterapia dzieci i młodzieży – podejście behawioralne

Psychoterapia dzieci i młodzieży – podejście behawioralne

09.02.2018

Drodzy Państwo, to już kolejna edycja naszego szkolenia w Centrum CBT, które jak zawsze poprowadzą wykładowcy z wieloletnią praktyką kliniczną i doświadczeniem szkoleniowym, prezentując techniki i metody bardzo pomocne w pracy z dziećmi i nastolatkami.

Szkolenie dla psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów oraz absolwentów psychologii i pedagogów

Zapraszamy tych z Państwa, którzy są zainteresowani TPB i zdecydowali się na pracę z osobami poniżej 18. r. ż., zwłaszcza z dziećmi do 13. r. ż., u których procesy poznawcze nie zostały jeszcze ukształtowane. Choć podstawy teoretyczne TPB u dorosłych, młodzieży i dzieci są takie same, sposób modyfikacji klasycznych technik poznawczych w pracy z niepełnoletnimi może wiązać się z dodatkowymi problemami i koniecznością włączenia w terapię oraz zmianę zachowań rodziców lub opiekunów. Zależnie od przypadku, taka praca może np. wymagać ustalenia przeciwwskazań do terapii indywidualnej lub skłaniać do motywacji pacjenta, aby ją kontynuował.

Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży w Centrum CBT – cele szkolenia

W trakcie warsztatów przyjrzymy się różnym formom podejścia w pracy z dziećmi i młodzieżą, jakie obejmą rodziców/opiekunów i ich zaangażowanie w terapię. Dzięki temu uczestnicy zapoznają się z:

Rekomendujemy przy tej okazji Tiki – Podręcznik dla terapeutów i Zeszyt ćwiczeń dla dzieci, jako materiał uzupełniający na potrzeby czerwcowego bloku (IV), w których to materiałach zamieszczamy protokoły pracy z pacjentem z chorobą tikową.
Czekamy na zgłoszenia! Formularze są do pobrania na stronie szkolenia, pod poniższym linkiem.
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".