Kalendarz szkoleń w Centrum CBT – jesień 2019

Kalendarz szkoleń w Centrum CBT – jesień 2019

27.08.2019

Kursy i szkolenia w Centrum CBT – październik-grudzień 2019

Drodzy Państwo, mamy już potwierdzone terminy na kursy i szkolenia w sezonie jesień-zima 2019, w którym dominuje tematyka poświęcona terapii poznawczo-behawioralnej dzieci. Szczególną uwagę zwracamy Państwu na NOWE szkolenie, jakie pojawia się w tym sezonie w ofercie – Terapia samouszkodzeń u młodzieży.

Z bogatej oferty naszych szkoleń mogą skorzystać psychoterapeuci (również innych modalności niż CBT), psycholodzy i psychiatrzy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, zdobyć dodatkowe kwalifikacje i doskonalić swój zawodowy warsztat. Ponadto, organizowane przez nas kursy i szkolenia to doskonałe uzupełnienie wiedzy dla osób zatrudnionych w oświacie – nauczyciele, pedagodzy szkolni i pracownicy PPP, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą, mogą dzięki temu poznać skuteczne metody prowadzenia interwencji w określonych przypadkach.

Kursy i szkolenia – październik 2019 – nowe szkolenie!

W październiku zapraszamy terapeutów na 20-godzinny warsztat, który po raz pierwszy wchodzi do naszej oferty – Terapia samouszkodzeń u młodzieży. W trakcie szkolenia omówimy jak postępować w sytuacji ujawnienia zachowań samouszkadzających, zaprezentujemy techniki stosowane w terapii samouszkodzeń u nastolatków oraz przedstawimy sposób, w jaki terapeuta powinien o siebie dbać w trakcie pracy z takim pacjentem. Warsztat rekomendujemy osobom już zajmującym się samouszkodzeniami, a które chcą pogłębić swoją edukację i nabyć umiejętności pracy także z rodzicami pacjenta.

Kursy i szkolenia – listopad 2019

Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży zainauguruje listopad – już teraz trwa nabór otwarty na 37 edycję kursu, dlatego zachęcamy Państwa do nadsyłania zgłoszeń.  Szkolenia te cieszą się ogromną popularnością, głównie z uwagi na dodatkową problematykę, jaka wynika z niepełnoletności młodych pacjentów, tworząc potrzebę włączenia w proces terapii i diagnozy rodziców/opiekunów oraz nauczycieli.

Kolejne szkolenie poświęcimy problematyce suicydalnej. 10-godzinny warsztat Zachowania samobójcze u dzieci i młodzieży rekomendujemy przede wszystkim terapeutom, psychologom szkolnym i pedagogom.

Podstawy neuroanatomii, rozwój mózgu dziecka i przejawy w patologii mózgowia, a ponadto znaczenie i funkcje diagnozy neuropsychologicznej oraz metody oceny omówimy podczas 13 edycji kursu Neuropsychologia Kliniczna Dziecka. Szkolenie przewiduje 3 zjazdy, które zakończymy w styczniu 2020 r.

Techniki poznawcze i terapia behawioralna będą tematem naszego kolejnego szkolenia, jakie odbędzie się na przełomie listopada i grudnia br. – Techniki w terapii poznawczo-behawioralnej. Psycholodzy, psychoterapeuci oraz studenci ostatniego roku studiów psychologicznych będą mogli pogłębić zarówno wiedzę, jak i praktykę w zastosowaniu technik TPB w odniesieniu m.in. do ustalonego planu leczenia czy interwencji poznawczo-behawioralnych.

Kursy i szkolenia – grudzień 2019

Nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy szkolni oraz pracownicy PPP w grudniu mogą skorzystać z 10-godzinnego warsztatu Samouszkadzanie i zachowania autoagresywne, jaki standardowo organizujemy w ramach psychoedukcji, wzrostu świadomości nt. samego zjawiska, metod postępowania i pracy z samouszkadzaniem u dzieci i młodzieży oraz niezbędnej profilaktyki.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń, które są już do pobrania na stronach wybranych szkoleń. Więcej informacji na ich temat udzieli Państwu Ewa Czajka – w przypadku pytań prosimy o kontakt:  eczajka@cbt.pl lub tel.22 428 44 26

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym profilu Facebook

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".